Planetové převodovky

Planetové převodovky

Rozšíření HeiMotion Premium

Jako rozšíření výrobní řady servo-motorů HeiMotion Premium nabízí Heidrive planetové převodovky v přímé nástavbě od 40 do 100 mm. Modulární příruby umožňují kromě standardních aplikací také kombinovat různé velikosti motorů a převodovek, aby se daly uskutečnit speciální požadavky jako např. vysoká radiální zatížení nebo různé druhy upevnění na stroji.

Více informací

HeiMotion Premium

HeiMotion Premium

Nová výrobní řada servo

Novou výrobní řadou HeiMotion Premium rozšiřujeme výrobní řadu servo HeiMotion Compact, existující již od roku 2008, a to ohledně požadavků evropského trhu.

Více informací

Další ocenění

Další ocenění

Dräger Supplier Award 2012

Oceněním Dräger Supplier Award jsou vyznamenáni každý rok z 3000 mezinárodních firem nejlepší dodavatelé roku a Heidrive obdrží toto ocenění letos již podruhé!

Více informací

HeiMotion Integriert

HeiMotion Integriert

Decentralizovaná pohonná technika

Servomotory nové výrobní řady HeiMotion Integriert rozšiřujeme svou paletu výrobků s decentrální technikou pohonů. Integrací servoregulátoru v motorech uspoříme skříňové rozvaděče a propojení dráty je také možno značně zredukovat.

Více informací

Speciální přání?

Speciální přání?

Zhotovení dle specifického přání zákazníka

Naší silnou stránkou je technika pohonu vyrobená na speciální přání zákazníka. Počínajíc motory pro letecký provoz až po mlýnek na kávu je vše možné. Naše konstrukční oddělení vyvine pohon pro vaši potřebu. Naše široká technologická vybavenost ve dvou výrobních závodech vám zaručuje rychlou a efektivní výrobu jak v sérii, tak i na míru.

Firma Heidrive je činná v obou obchodních oblastech, technice pohonu a systémové technice. Zajímáte-li se o naše kompletní řešení, která jsou přizpůsobena potřebám zákazníka, klikněte prosím zde. Dovedeme vás ke své webové stránce pro oblast systémové techniky.

weiter

S platností od 1.února 2014 došlo ke změně vlastníka firmy Heidrive GmbH. Firma Heidrive GmbH se od února 2014 stala součástí skupiny Palero Holding se sídlem v Lucembursku, spadající pod Palero Capital GmbH v Mnichově.
Zde naleznete další důležité informace ohledně změny vlastnictví.

weiter

Již potřetí ve firmě Heidrive proběhl úspěšně re-audit systému řízení BOZP. Systém řízení BOZP je předpokladem pro  trvalé zlepšování bezpečnosti práce a ochrany zdraví všech spolupracovníků firmy Heidrive GmbH.

 

weiterlesen