KDE jsme

KDE jsme

D - Kelheim      CZ - Mrakov

Heidrive s.r.o.
Starý Klíčov 142,
345 01 Mrákov, okr. Domažlice

Česká republika

IČO: 27638600
DIČ: CZ27638600

Zápis v obchodním rejstříku:
Krajský soud v Plzni, oddíl C, vložka 19619

Tel.: +420 379 738 112
Fax: +420 379 738 114

www.heidrive.cz
info_ett_@heidrive_dot_.de

 

Před padesáti lety se rozhodl zeť Hanse Heidolpha Dr. Ing. Rudolf Zinsser umístit další sídlo firmy mezi Dunaj a Altmühl v Bavorsku. Kromě tradiční vazby na region sází dnes vedení podniku především na vývoj nových hightech-produktů v oblasti elektrických pohonů.

 

Závod Mrákov (Čechy)

Heidrive s.r.o.

Náš závod v Čechách byl otevřen v roce 1995. Nachází se zde výroba se zaměřením na navíjecí technologie, což je srdcem každého motoru, tak jako koncová montáž našich výrobků. Jako evropskému dodavateli nám umožňuje umístění závodu v Čechách především optimalizaci výrobních nákladů, ale také nákladově efektivní distribuci produktů do celé Evropy. V Mrákově zaměstnáváme 80 pracovníků a těší nás, že můžeme určitým dílem přispět k hospodářskému rozvoji tohoto regionu.  

Závod Kelheim (Německo)

Heidrive Motion & Systems

V sídle naší společnosti v Kelheimu se nachází vývoj a konstrukce jakož i strategický vývoj. Od roku 1938 zde vyrábíme součásti pohonů a můžeme se tím opřít o 70-leté zkušenosti, což z nás dělá kompetentního a silného partnera pro naše mezinárodní zákazníky. Více jak 180 patentů v oblasti převodovek, motorů a přístrojové techniky, stejně jako vývoj elektroniky svědčí o výrazné inovativní síle našeho podniku. Jako druhý největší zaměstnavatel v regionu si uvědomujeme naši společenskou odpovědnost. Pro zajištění vysokých nároků na kvalitu si sami vzděláváme naše budoucí zaměstnance.