PROČ jsme vaším perfektním partnerem....

PROČ jsme vaším perfektním partnerem....

Proslulé firmy s námi počítají!

"Pouze ten, kdo dokáže sloučit inovaci a kvalitu, jakož i konkurenceschopnost a perfektní dodavatelský management s vysokou kvalitou servisu, si zaslouží vyznamenání v kategorii Overall. V této oblasti nestačí perfektní výsledek v jedné kategorii, zde jste museli přesvědčit ve všech kategoriích."

(Stefan Dräger, březen 2011)

 

Vaše nároky jsou nám hnací silou

Naší silnou stránkou je pracovní styl orientovaný na projekty: Na základě své standardní výrobní řady modifikujeme Vaše speciální požadavky a potřeby. Vyvineme společně s Vámi řešení pohonu, který je ideálně přizpůsoben Vaší individuální potřebě. Váš vedoucí projektu obdrží podporu široce rozvětveného vývojového týmu, který má k dispozici bohaté zkušenosti a obsáhlé know-how a který se neustále dále vzdělává na poli nejnovějšího stavu techniky.


Nabízíme Vám od sólo-motoru až po kompletní pohonný systém, vše z jedné ruky – tato rozsáhlost spektra vlastní výroby nás činní jedinečnými. Čeho si také cení naši světoznámí zákazníci, je profesionalita partnerské spolupráce při férovém a rychlém řešení každé, i složité situace.


Dalším jedinečným znakem na trhu s tvrdou konkurencí v oblasti pohonné techniky je vysoký nárok na kvalitu – a to již po dobu více než 70 let. Jsme hrdi na to, že jsme již mnoho let hlavním dodavatelem náročných oborů, jakým jsou lékařská technika a letecký průmysl.

A kdy vyvineme s vámi inovativní a kreativní pohonnou jednotku podle nejnovějšího technického trendu?